KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7596214
nr 759 6214
Akvarell
1800-tal, Frankrike, Park, motivets mått: 30x41
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 21 maj 2012
kl 18:57:29
800 kr
1.400 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.900 kr